Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/agilityslo/public_html/html_metadata.php on line 11

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/agilityslo/public_html/html_metadata.php on line 39
Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in njenih funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih in nastavitvah...

2. TEKMA ZIMSKEGA POKALA 2018/2019

zimski pokal 2018/2019
Datum: 15.12.2018
Organizator: ŠKD POSTOJNA
www.skd-postojna.si/
Jahalnica Grad Prestranek
Na Gradu 1
6258 Prestranek

Pot do prizorišča: Iz Ljubljanske smeri stara cesta smeri Reka, Ilirska Bistrica,Pivka. Vozite ravno do Prestranka cca 5km. Ko prispete v Prestranek vozite ravno, čez most, nato pred gostilo zavijte desno (smerokazi za vasi Orehek, Slavina,Koče), nadaljujete samo naravnost (čez dva ležeča policaja), ko pridete do razpotja se držite levo, naravnost navzgor. Grad je zunaj naselja na vzpetini.

Vodja prireditve: NATAŠA KONOBELJ 
Telefon; GSM: 031 332 068 
E-mail: natasa.konobelj@gmail.com
Operater na računalniku: Mateja Dermastja
Operater na Alge timingu: Darko Petretič
Sodnik A1/A2: Manca Mikec
Sodnik A3: Matej Čuček
Teki: A1/J1, A2/J2, A3/J3, Veterani
Prijave na tekmovanje so možne do 11.12.2018

Predviden urnik tekmovanja:

7.30- 8.30 prijave/entries - J1/J2 in A1/A2 , VETERANI
8.35-8.45 ogled parkurja/course walking - J1
8.45 start - J1

9.30 - 12.40 prijave/entries -  A3/J3

12.50 razglasitev rezultatov/prize ceremony-A1/J1,A2/J2  AV/AJ

13.00 ogled parkurja/course walking-A3/J3

13.15 start - A3/J3

16.30 razglasitev rezultatov/prize ceremony- A3/J3


 Štartnina
: 17 € za prvega psa, 13 € za drugega Štartnino lahko plačate na dan tekmovanja ali z naročilnico. 

Vsi tekmovalci morajo pri prijavi predložiti veljavno veterinarsko spričevalo za pse ali potni list psa. Vsi psi, ki nastopajo na tekmi morajo imeti potrdilo o cepljenju stekline.

All dogs that they will participate in the competition must have a valid rabies vaccination, which must be entered in the passport for pet animals.

Tutti i cani che partecipano alla gara devono avere la vaccinazione antirabbica inserita sul passaporto del cane.

 

PRIJAVE:

A1 - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.02133 MATIZ ALESSIO
LUNA LEVANTE DI TARCENTO / KIWI
CINOFILIAMO
380.02802 SPOLADOR ALESSANDRO
ZOE / ZOE
CANCANAGLIA AGILITY TEAM
380.03303 QUARGNALI SARA
JACKIE DEI CONSORTI / JACKIE
MAD DOGS
382.21056 GAIOTTO FRANCESCA
LAMU' / LAMU'
PRIVATO
705.00901 CERAR IGOR
AIŠA / AIŠA
KD DOMŽALE
705.01317 CERAR IGOR
COOPER NAAI / COOPER NAAI
KD DOMŽALE
705.01603 KROMAR JERNEJA
UPPER CARNIOLA DREAM MAKER / MEI
KD DOMŽALE
705.01711 KROMEK REBEKA
NELLA'S CAVALIERS TIFANY / LADY
ŠKD EMONA
705.01721 ZAKOTNIK DAŠA
GJERULFF PARAS PRIMA MENTOR / PO
KD DOMŽALE
705.01727 PUGLIESE LAURA
PERFECT FOR ME BLACKLABLE BEAUTY / BJU
ŠKD POSTOJNA
705.01728 KLOBUČAR NIKA
HJOHOO'S HJOUR EXCLUSIVE RIGHT TIM / TIM
KD PORTOROŽ
705.01730 GREGOREC NIKA
RINA / RINA
ŠKD POSTOJNA
705.01731 VIDUKA KLAVDIJA
LONDI / LONDI
ŠKD POSTOJNA

 

A1 - MEDIUM

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.17701 GREGORIO SARA
PAPRIKA / PAPRIKA
AGILITY CLUB LA BORA
380.21115 MATIZ ALESSIO
YRENE DI CASA CALBUCCI / ZELDA
CINOFILIAMO
382.00774 BISSACCO MARTINA
MONTANA'S SPIRIT ONE STEP FORWARD / BONNIE
CENTRO CINOFILO 6 ZAMPE
705.01477 ČERNIC JASMINA
PINO / PINO
ŠKD AJDOVŠČINA
705.01594 SEVER NADJA
LACEY DANATERA / ČAJKA
ŠKD KRIM
705.01627 MLAKAR MAJA
COLEBURN XYLONAELF'S / CHARLIE
ŠKD EMONA
705.01669 KRAJNC MARTINA
DAISY / DAISY
ŠKD CELEIA
705.01685 BERNARDONI CHIARA
NEMO / NEMO
KD OBALA KOPER

 

A1 - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
191.00232 CERGOLJ VALTER
WILD CRUMB COTTON CANDY / CANDY
KD OPATIJA
380.00010 DESOMARO FRANCO
SAM / SAM
A.S.D. AGILITY DOG MEDEA
380.00770 BRONZATO VALENTINA
MORA / MORA
CAGNOLINO RAMPANTE
380.01143 MAZZOLI ELENA
ISIS DEL MULINO PRUDENZA / ISI
KD OBALA KOPER
380.02136 BRAIDA DESIREE
ANOUK @ THE TROUBLE STORIES / ANOUK
CINOFILIAMO
380.02140 MAGNANI ELISABETTA
I WASMADE FOR LOVING YOU / GEA
KD OBALA KOPER
380.03302 OLIVIERI MASSIMO
TOFFEE IN THE STAR / TOFFEE
8 ABBAI SOPRA IL CIELO
380.69669 FABBRO GEMMA
BALCK RIVER KENNEL MAD MAX / MAX
8 ABBAI SOPRA IL CIELO
381.76916 LORENZO CELIC
A MOMENTARY LAPSE OF REASON / REASON
AGILITY CLUB LA BORA
382.12258 ZEMANEK SIMONE
TOBY / TOBY
AGILITY CLUB LA BORA
705.01361 PEČJAK ŽIVA
SPIRIDOM KAISER / KAI
ŠKD EMONA
705.01520 KETIŠ ŽIVA
KOVES-BERCI BETYAR KAPITANY / KAPI
KD PTUJ
705.01539 OITZL MARTINA
ALPINE RIVER TICKET TO RIDE / TESSA
KD FIDO HRUŠICA
705.01580 VODOPIJA EVA
FANCY FANTASY OF SILENT STORM / WINNIE
KOROŠKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
705.01607 KIRIK MAROLT MAJA
DEVIL'S ADVOCATE ČRNI ANGEL / BUčKO
KD DOMŽALE
705.01610 ŠKRABEC ALENKA
AVATAR THE LAST AIRBENDER / AVATAR
ŠKD EMONA
705.01613 RAKAR TANJA
VELVET IN THE STAR / VICKY
ŠKD AJDOVŠČINA
705.01618 BERNARDONI CHIARA
GIZELA / GIZELA
KD OBALA KOPER
705.01628 CVETANOVIč MOJCA
MIKEY / MIKEY
KD FIDO HRUŠICA
705.01674 JERMAN TINA
SHADOW OF AIRE RIGHT ON TIME / HART
KD ZAGORJE OB SAVI
705.01675 PUGELJ KLEMEN
MISTY HIGHLAND UNIVERSE / BLADE
KD DOMŽALE
705.01696 MOčNIK ANJA
NIGI / NIGI
KD LJUBLJANA
705.01698 TRKMAN SILVIA
WANNAHAVE THE ORIGINAL TADA / TA
KD AGILITY ILIRIJA
705.01699 PARDUBSKY STAŠA
BELLATRIX CANIS AEMONA / TRIX
ŠKD EMONA
705.01724 RUTNIK MATEJA
WANDERERS OF SAINT WENDELIN BOA / BOA
KD MARIBOR
705.01732 JUS GREGOR
MINI / MINI
KD PTUJ

 

A2 - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.00796 MORONI LIDIA
MILLY / MILLY
AGILITY CLUB LA BORA
380.02842 SCARAZZOLO CINZIA ANNA
ZAYN / ZAYN
MAD DOGS
381.56260 CECCHETTO FABIO
CUBA / CUBA
CINOFILIAMO
381.77042 PACOR JLENIA
TANGO / TANGO
A.S.D CINOFILIAMO
705.01492 ZAKOTNIK VLADIMIRA
ELA / ELA
KD CELJE
705.01700 VIDE IZTOK
BIBI VOM KAISERSPITZ / BIBI
KD DOMŽALE
705.01729 BREZNIKAR ROBERT
BRIENNE DE LA GRANDE ARMEE / BRI
KD DOMŽALE

 

A2 - MEDIUM

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
040.75818 ROSCHER MARJETA
GEROMA-NOVA'S ITA / ITA
ÖGV TROFAIACH/UMGEBUNG
380.02806 TUZZI FEDERICA
BIKI SACHIKO GO HI NO ARASHI / SACHIKO
MONTE DEL RE
380.06353 PARESI STEFANIA
GOEMON HISHIKAWA XIII / GOEMON HISHIKAWA XII
CANCANAGLIA AGILITY TEAM
380.43651 FABBRO GEMMA
ZAGOR / ZAGOR
8 ABBAI SOPRA IL CIELO
381.47139 BISSACCO MARTINA
LANA / LANA
CENTRO CINOFILO 6 ZAMPE
705.00881 KOŠNJEK LARA
BONI / BONI
KD NAKLO
705.01143 RIŽNAR VANDA
LU / LU
KD PTUJ
705.01659 SPRUK FRANCE
KOVES-BERCI BETYAR ROZSA - BA / BA
KD DUPLICA

 

A2 - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
191.00282 GORA ŽELJKO
SHADOW OF AIRE SPEED / HASH
KOSSP ZAGREB
191.00566 FERK ELIZABETA
TIRTESS B'ULIX / TIRTESS B'ULIX
KOSSP ZAGREB
380.00013 GHIZZONI MANUELA
FATE / FATE
AGILITY CLUB LA BORA
380.00706 GHIZZONI MANUELA
HELL'S BUFFY / BUFFY
AGILITY CLUB LA BORA
380.02116 CALAMANDREI MAURO
GALAXY DELL'ALPE ADRIA / GALAXY
JUMPIN' BLACK FLASH A.S.D.
380.02127 LUCIANA IERNETTI
TESSA DI POGGIO AL TESORO / TESSA DI POGGIO AL T
AGILITY CLUB LA BORA
380.02803 SALIS MICHELE
SURIA / SURIA
S.A.S. CITTA DI UDINE
380.07296 PACOR JLENIA
JOYFUL SUNSHINE / JOY
A.S.D CINOFILIAMO
381.89848 SEVERIN MANUEL
TANGO DEI MATIBLU / TANGO
IL CAGNOLINO RAMPANTE A.S.D.
381.89921 DE MARTINI NICOLO PAOLO
CARLOS / CARLOS
PRIVATO
381.99683 PICCIN MANUELA
KITTY PRIDE / MARVEL
PRIVATO
382.00701 BEGELLE ROBERTO
MUSTANG / YES
CANCANAGLIA AGILITY TEAM
705.01107 GUBANEC BOŠTJAN
SPIRIDOM INDY / INDY
KD AGILITY ILIRIJA
705.01197 RAKOVIČ SUZANA
FROZZEN LADY CAVE OF GOLD / CLEO
KD MARIBOR
705.01228 ČELIGOJ ALMA
EMI / EMI
ŠKD POSTOJNA
705.01268 DEKLEVA MARTINA
CHACUN A SON GOUT ANA / BABALU
ŠKD POSTOJNA
705.01295 OITZL MARTINA
ALPINE RIVER PARTNER IN ACTION / PARTI
KD FIDO HRUŠICA
705.01401 HUMAR ALENKA
TURMERIC / LOONA
SKBOP
705.01412 DVORŠEK MUNIH NELI
IKS / IKS
KD AGILITY ILIRIJA
705.01428 PUGELJ KLEMEN
SKY / SKY
KD DOMŽALE
705.01476 ŠLEBIR MAŠA
NUTTY ZEEBOO FROM DOGGONE BORDERS / ZEE
ŠKD EMONA
705.01510 URŠIČ BETI
LEXTREME MAGNETIC ATTRACTION / LILA
KD FIDO HRUŠICA
705.01519 STANKO BRANKO
O TI RIN TIN TIN / TIN
KD ZAGORJE OB SAVI
705.01571 ČERNE NEVENKA
AJDA PRIMOŽI SLO.VOJSKA / AJDA
ŠKD POSTOJNA
705.01595 RAKOVIČ SUZANA
KAAN / KAAN
KD MARIBOR
705.01649 VUČKO ZVONKO
TRUE ANGELS CONI / CONI
ŠKD LJUTOMER-KRIŽEVCI
705.01687 KOVAČIČ RENATA
IN LAK'ECH CONNIE / CONNIE
KD NOVO MESTO

 

A3 - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.00006 ZANELLA VALENTINA
VIOLETTA / VIOLETTA
IL CAGNOLINO RAMPANTE A.S.D.
380.02101 RUSSO RAFFAELLA
ABIGAIL / ABIGAIL
FREE DOGS TEAM PADOVA
705.00687 GREGORIČ TJAŠA
FITA NEBEŠKA / FITA
KD AGILITY ILIRIJA
705.00966 KLOBUČAR NIKA
DAPHY GO ON SOLIPSE / DAPHY
KD PORTOROŽ
705.01059 GREGORIČ TJAŠA
PITARDO MAURITI FITFILIO / PIPI
KD AGILITY ILIRIJA
705.01250 JERNEJČIČ BRIGITA
GAYCOLAND'S CRY FOR YOU / TITA
ŠKD LOGATEC
705.01575 PARUNOV NADIJA
BANZAI FLEUR NOIRE POUR BEIRA / BAN
KD PORTOROŽ
705.01576 PARUNOV NADIJA
BIRA FLEUR NOIRE POUR BEIRA / BIRA
KD PORTOROŽ
705.01586 PIRNAR JANEZ
TAYA / TAYA
KD NAKLO
705.01608 KIRIK MAROLT MAJA
FIREBALL VIA BOHEMICA / FIRE
KD DOMŽALE

 

A3 - MEDIUM

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.00520 ONOFRI LUISA
ASSENZIO DELLA TERRA FATATA / NIK
MAD DOGS
380.01424 LORENZO CELIC
RHAPSODJE IN BLUE / MIZAR
AGILITY CLUB LA BORA
380.02123 BRAIDA DESIREE
RAISSA / RAISSA
CINOFILIAMO
705.01100 KOKALJ ANABELLA
PRESENTING PERFECT ZEN VON DER GRENZSAEGMUEHLE / ZEN
ŠKD LOGATEC
705.01200 CUKIJATI ANA
GAIA / GAIA
KD NOVA GORICA
705.01426 PRISTOV TJAŠA
JESSY IZPOD ŠPIKA / JESSY
KD LJUBLJANA
705.01556 TRATNIK MELISA
SCHAP OVčJI KODER MY BEAR DIDIDO / DIDI
KD PLUTON
705.01616 KOVAČ TINA
VIN DIESEL PERLA Z POLABI / IZI
KD KAMNIK

 

A3 - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
040.75918 ROSCHER MARJETA
SHAGGY TOLLER'S CELTIC DAWN / VICKY
ÖGV TROFAIACH/UMGEBUNG
380.00704 DORLIGUZZO GIORGIO
MICHELLE MA BELLE / BELL
JUMPIN' BLACK FLASH A.S.D.
380.00793 PENAZZATO SARA
GINGERBELL PRIMADONNA / ALYSSA
FREE DOGS TEAM PADOVA
380.01356 BRAMUZZO ELENA
GRISBI IN THE STAR / GRISU
JUMPIN' BLACK FLASH A.S.D.
380.02118 BONAT ELISABETTA
GAS DE LUSIADOS / PEDRO
AGILITY CLUB LA BORA
380.11421 MINATO MAURO
UMA KARUNA THURMAN KUNG FU STYLES / UMA
KD OBALA KOPER
380.31020 GAMBA FRANCESCA
SUMMER SKY DEI MATIBLU / SKY
IL CAGNOLINO RAMPANTE A.S.D.
380.34618 LUCCON DARYL
BLACK RIVER KENNEL FANDANGO / DREAM
8 ABBAI SOPRA IL CIELO
380.88156 PICCIN MANUELA
BUFFY DEI MATIBLU / FERGIE
PRIVATO
381.24069 BETTELLA PIERA
BIZZY BEE QUICK ANGEL / BEE
STARDOG VILLAGE
381.44517 CERNOIA GLORIA
STIC TO WACKY RACES' GANG / GAS
WRG
381.56296 PITALI MARIANNA
IN PERFECT HARMONY BORDER SONG / NAIR
KD OBALA KOPER
381.63633 RIGHETTO MARCO
FERENCIK HEDDYD / JEAN GREY
FREE DOGS TEAM PADOVA
705.00766 GREGORIČ TJAŠA
BELATAR`S DAJARRA / RA
KD AGILITY ILIRIJA
705.00873 GUBANEC BOŠTJAN
SPIRIDOM ECLIPSE OF THE MOON / MOLLY
KD AGILITY ILIRIJA
705.00963 KOVAČ TINA
WHY NOT BLACK Z KOVARNY / -
KD KAMNIK
705.01000 GORJAN ALENKA
FJODOR SETA DEL ORO / FJODOR
ŠKD POSTOJNA
705.01045 GRIL TANJA
SPIRIDOM INN / INN
KD OBALA KOPER
705.01093 SPRUK FRANCE
UNA BLACK WIND OF VARAŽDIN / UNA
KD KAMNIK
705.01203 SMRDELJ IVAN
OMY CERTISA / OMY
ŠKD POSTOJNA
705.01302 JAKOPIČ ANDREJA
ANTREYAS ANGEL BLISS JUMP / BLISS
KD DUPLICA
705.01303 GORJAN ALENKA
VITJAN SUNDAY GLOW / VITJAN
ŠKD POSTOJNA
705.01334 KOVAČ TINA
MILOW VOM HAUSE GURTLER / ZIP
KD KAMNIK
705.01441 KOKALJ ANABELLA
JOMGARDEN'S XUNDIVYA / DIVYA
ŠKD LOGATEC
705.01471 GRIL TANJA
SPIRIDOM OVER THE TOP MY WINNY THE POOH / WINNY
KD OBALA KOPER
705.01507 GODLER URŠKA
LEXOTIC MISS PERFECT / WITTY
KD LJUBLJANA
705.01588 GORJAN ALENKA
JEENA SUNDAY GLOW / LILA
ŠKD POSTOJNA

 

AV - SMALL

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
705.00715 GRIL TANJA
NANI / NANI
KD OBALA KOPER

 

AV - LARGE

Št.del.knj.Ime vodnika
Ime psa
Kinološko društvo
380.03204 BEGELLE ROBERTO
DIABLO / DIABLO
CANCANAGLIA AGILITY TEAM
705.00748 PÖSCHL GAJA
MAWLCH LUM / LUM
KD BARJE
705.01220 URŠIČ BETI
LUNA / LUNA
KD FIDO HRUŠICA

 

Navodila za e-prijave

Pomembno: prijave in odjave preko online sistema so možne do torek pred tekmo. Po torku kontaktirajte organizatorja tekme.
Za navodila o e-prijavi kliknite tukaj...

Online registration system for agility events - instructions

Important: Entries and cancellations are possible until the Tuesday before competition. After Tuesday you will have to contact organizer of competition. New teams who are not in agility base, plase fill the form and send it to Agility Commission. For instructions click here...

Prehod v višji nivo

Tekmovalec mora zaradi ažuriranja baze podatkov sporočiti Komisiji za agility na e-mail (agility.komisija@gmail.com) spremembo nivoja. Sporočilo mora vsebovati številko delovne knjižice, datum prestopa, ter ime sodnika/ce, ki je potrdil/a prestop.

Začetek agilitya pri nas

Manj kot 15 let po prvem prikazu agilityja v Sloveniji, so bili naši tekmovalci že v samem svetovnem vrhu, kjer so še danes.

NOVICE IN URADNA OBVESTILA
20.05.20191. Kvalifikacijski vikend 25/26.5.2019 - PRIJAVE ODPRTE DO 22.5.2019 do 23.59h
17.05.2019EVROPSKO PRVENSTVO ZA JUNIORJE 2019
14.05.2019EVROPSKO PRVENSTVO ZA JUNIORJE 2019
08.05.20193. Državno prvenstvo za juniorje 2019
18.04.20191. Kvalifikacijski vikend 25/26.5.2019
18.04.2019Dodatni tek agility tek na kvalifikacijah v soboto 25.5.2019 in 15.6.2019
09.04.2019Kvalifikacije EO in SP 2019
04.04.2019Opravičilo KZA in KD Zreče
14.01.2019KA-ANILOR agility competition
14.01.2019Online prijave na agility tekmovanja 2019
06.12.2018Uradni seznam tekem sezone 2019
28.11.2018Neuraden seznam tekem sezone 2019
19.11.2018Merjenje Large psov
05.10.2018Small ekipa svetovni podprvaki podprvaki
27.09.2018Naši tekmovalci na svetovnem prvenstvu
11.09.2018Rok prijav za organizacijo tekem v sezoni 2019 je podaljšan
05.09.2018Prijave za organizacijo tekem v sezoni 2019
29.07.2018Evropska prvakinja in podprvak EO 2018
29.07.2018Uspehi naših tekmovalcev na EO 2018
14.07.2018Žalostna vest
26.06.2018Kvalifikacije v sezoni 2019
26.06.2018Slovenska EO agility reprezentanca
26.06.2018Slovenska FCI agility reprezentanca
25.06.2018Slovenska Junior agility reprezentanca
25.06.2018Organizacija odpovedanih tekem KD Duplica
19.06.2018Dopust KZS od 15.7.2018 do 16.8.2018
11.06.2018NAJLEPŠA hvala vsem, ki ste pomagali na prvem kvalifikacijskem vikendu!
11.06.2018NAJLEPŠA hvala vsem, ki ste pomagali na prvem kvalifikacijskem vikendu!
07.06.2018Kvalifikacije 2018 - tehnična ekipa
23.05.2018Odpoved tekme v organizaciji KD Duplica
17.05.2018Kvalifikacije 2018 - tehnična ekipa
03.05.2018Katalogi na tekmah
26.04.20182. Državno prvenstvo za juniorje
15.04.2018Evropsko prvenstvo za juniorje
30.03.2018Delavnica za organizatorje tekem
18.03.2018Zimski pokal v agilityu 2017/2018
19.01.2018Razpis volitev za predsednika Komisije za agility
23.12.2017Novoletna voščilnica 2018
29.11.2017Nivo veterani ŠKD Emona
09.11.2017Novi FCI pravilnik o agilityu