Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in njenih funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih in nastavitvah...

2. TEKMA ZIMSKEGA POKALA 2019/2020

zimski pokal 2019/2020
Datum: 22.12.2019
Organizator: ŠKD POSTOJNA
www.skd-postojna.si/
Jahalnica Grad Prestranek
Na Gradu 1
6258 Prestranek

Pot do prizorišča: Iz Ljubljanske smeri stara cesta smeri Reka, Ilirska Bistrica,Pivka. Vozite ravno do Prestranka cca 5km. Ko prispete v Prestranek vozite ravno, čez most, nato pred gostilo zavijte desno (smerokazi za vasi Orehek, Slavina,Koče), nadaljujete samo naravnost (čez dva ležeča policaja), ko pridete do razpotja se držite levo, naravnost navzgor. Grad je zunaj naselja na vzpetini.

Vodja prireditve: Nataša Konobelj
Telefon; GSM: 031 332 068 
E-mail: natasa.konobelj@gmail.com
Operater na računalniku: -
Operater na Alge timingu: Petretič Darko
Sodnik A1/A2: Mikec Manca
Sodnik A3: Mikec Manca

Teki: A1/A2, A1/A2, A3/A3, Veterani
Prijave na tekmovanje so možne do 17.12.2019

Predviden urnik tekmovanja:
7.45 - 8.30        Prijave A1
8.30 - 8.45        Ogled parkurja A1
8.45                   Start A1
8.30 - 10.15      Prijave A2, veterani
10.15 - 10.30    Ogled parkurja A2, veterani
10.30                 Start A2
10.15 - 13.45   Prijave A3
13.45                Razglasitev rezultatov A1, A2 in veterani
14.00 - 14.15   Ogled parkurja A3
14.30                Start A3
17.00                Razglasitev rezultatov A3

Na tekmi bo praktični del sodniškega izpita opravljala pripravnica ga. Barbara Rozman Lužaić. Postavila bo progi A1 in A2 in ju tudi odsodila, drugi progi A1 in A2 bo nato odsodila sodnica ga. Mirja Lapanja.
Štartnina: 17 € za prvega psa, 13 € za drugega 
Štartnino lahko plačate na dan tekmovanja ali z naročilnico.

Vsi tekmovalci morajo pri prijavi predložiti veljavno veterinarsko spričevalo za pse ali potni list psa. Vsi psi, ki nastopajo na tekmi morajo imeti potrdilo o cepljenju stekline.

All dogs that they will participate in the competition must have a valid rabies vaccination, which must be entered in the passport for pet animals.

Tutti i cani che partecipano alla gara devono avere la vaccinazione antirabbica inserita sul passaporto del cane.

 

TARTNA LISTA:

A1 - SMALL

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
1
705.01317
CERAR IGOR
COOPER NAAI / COOPER NAAI
KD DOM?ALE
2
705.01805
šKRLJ FILIP
ELI / ELI
?KD POSTOJNA
3
381.74856
BERTOLDO RICCARDO
KLIO BLACK OF SPRIGHTLINESS / KLIO
FREE DOGS TEAM PADOVA
4
382.41302
PASCALI ANNA
FRED DEI CONSORTI / FRED
CINOFILIAMO
5
705.01711
KROMEK REBEKA
NELLA'S CAVALIERS TIFANY / LADY
?KD EMONA
6
380.02133
MATIZ ALESSIO
LUNA LEVANTE DI TARCENTO / KIWI
CINOFILIAMO
7
705.01727
PUGLIESE LAURA
PERFECT FOR ME BLACKLABLE BEAUTY / BJU
?KD POSTOJNA
8
380.00605
ZANELLA VALENTINA
ROCKSTAR / SANDYBELL
IL CAGNOLINO RAMPANTE A.S.D.
9
380.00014
MELON FRANCESCA
ELLY / ELLY
CINOFILIAMO
10
380.82127
MAURI MONICA
APPLE DEI PACIOCCHINI / APPLE DEI PACIOCCHIN
CINOFILIAMO
11
705.01728
KLOBUČAR NIKA
HJOHOO'S HJOUR EXCLUSIVE RIGHT TIM / TIM
KD PORTORO?
12
705.00901
CERAR IGOR
AI?A / AI?A
KD DOM?ALE

 

A1 - MEDIUM

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
13
705.01750
PRISTOV TJAŠA
JEANY / JEANY
KD AGILITY ILIRIJA
14
380.17701
GREGORIO SARA
PAPRIKA / PAPRIKA
AGILITY CLUB LA BORA
15
705.01660
POZNIČ JASNA
JOGINI CI NI DGE LHA / CINI
?KD EMONA
16
380.02119
DE SILVESTRI LUCA
QUEEN PADME AMIDALA OF NABOO / PADME
FUORI DAL TUNNEL
17
705.01713
BERTONCELJ SANDI
JOGINI CHAMDO DGE LHA / ?AMDO
?KD LESCE - RADOVLJICA
18
382.19427
DI TULLIO VIENNALISA
WITCH / WITCH
MAD DOGS
19
705.01749
PRISTOV TJAŠA
JAMMY / JAMMY
KD AGILITY ILIRIJA

 

A1 - LARGE

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
20
705.01808
PERŠUH POLONA
ELISON'S FRIENDLY FRIDOLIN / FIN
KD LJUBLJANA
21
705.01688
GOSTIč MANCA
RED PEPPER TOLLER ORSON-HAI / HAI
?KD EMONA
22
382.29788
BUSTREO VALENTINA
SHADOW OF AIRE XCLUSIVE BELLE / BELLE
FUNNY DOGS TEAM PADOVA
23
705.01811
ZAVADLAV EVA
ELAETH JE NE REGRETTE RIEN / RON
?KD POSTOJNA
24
705.01812
KRIVC LEA
KIA / KIA
KD DUPLICA
25
705.01795
TOMAC MATEA
OLYMPIA OCRINA / OLY
KD OBALA KOPER
26
705.01668
ZAKOTNIK VLADIMIRA
BALDEMAR THE ONLY EXCEPTION / MOON
KD CELJE
27
382.12225
ROPPA STEFANIA
MAX / MAX
A.S.D CINOFILIAMO
28
705.01789
DERMASTJA MATEJA
ELISON'S FINALLY FRITZ / FRIC
KD LJUBLJANA
29
705.01361
PEČJAK ŽIVA
SPIRIDOM KAISER / KAI
?KD EMONA
30
380.02146
MARSICH FABRIZIO
MACIAROT CAPITAN AMERICA / AKER
AGILITY CLUB LA BORA
31
380.03305
GREGORAT MONICA
IRRESISTIBLE WINDSTORM OF ENERGY / WIND
PRIVATO
32
705.01782
OVEN ANJA
KRALJEVI DVOR CALYPSO / SKY
?KD EMONA
33
705.01710
LAMPIč ZAJA
STAR DUST / DUSTY
?KD EMONA
34
380.07532
MAURI MONICA
LATINBORDER RAIL / LATINBORDER RAIL
CINOFILIAMO
35
380.00254
MASIERO ALESSANDRO
NEVER LOSE THE HAPPINES IN THE STAR / HAPPY
FREE DOGS TEAM PADOVA
36
191.00232
CERGOLJ VALTER
WILD CRUMB COTTON CANDY / CANDY
KD OPATIJA
37
381.32038
BERTOLDO RICCARDO
NEW ANGEL IN THE STAR / ANGIE
FREE DOGS TEAM PADOVA
38
380.00987
SCOPONI DAVID
TANTRA DELL OTTAVA MERAVIGLIA / TANTRA
CINOFILIAMO
39
705.01737
SPEVAN KEVIN
CANDID VALDEZ IRLAF / JAX
KD MARIBOR
40
380.02140
MAGNANI ELISABETTA
I WASMADE FOR LOVING YOU / GEA
KD OBALA KOPER
41
382.12259
GHIZZONI MANUELA
NALA / NALA
AGILITY CLUB LA BORA
42
705.01765
REJC SARA
STARS OF THE MOON DEAR SWEEP / ZEN
?KD EMONA
43
705.01781
MAJER MATEJA
BLITZ / BLITZ
KD MARIBOR
44
705.01791
HIRšENFELDER NINA
ELISON'S FLOWER POWER / PINK
KD OV?AR ?KOFJA LOKA
45
705.01800
ZAKOTNIK DAŠA
TEQUILA / KI
KD DOM?ALE
46
705.01783
JAKOPIČ ANDREJA
MAWLCH IRISH / IRI
KD DUPLICA
47
705.01810
PERŠUH POLONA
ELISON'S FATEFULLY FERNANDO / KAN
KD LJUBLJANA

 

A2 - SMALL

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
48
705.01719
VALENTIĆ INES
CLOONEY MARIA SIRRAH / NI
KD CELJE
49
705.01748
SCIANS KATIUSCIA
GAVI DI KRISTIANDEN / BLU
KD OBALA KOPER
50
382.12295
VIZINTIN CORDIANA
LIZZIE / LIZZIE
A.S.D CINOFILIAMO
51
705.01492
ZAKOTNIK VLADIMIRA
ELA / ELA
KD CELJE
52
380.00796
MORONI LIDIA
MILLY / MILLY
AGILITY CLUB LA BORA
53
380.99446
CHERSIN ANNALISA
DAYANA / DAYANA
A.S.D CINOFILIAMO
54
705.01721
ZAKOTNIK DAŠA
GJERULFF PARAS PRIMA MENTOR / PO
KD DOM?ALE
55
191.00248
BARIĆ CERGOLJ SNEŽANA
ABY / ABY
KD OPATIJA

 

A2 - MEDIUM

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
56
705.01718
BABUNSKI UGRIN
PUMI PANISCUS BAJKA / FREYA
KD AGILITY ILIRIJA
57
705.01213
POZNIČ JASNA
DE-MIY DRATANG DGELHA / DEMI
?KD EMONA
58
705.01760
JUS GREGOR
LU / LU
KD PTUJ
59
705.01766
RAINER SABINA
ENYA ?AKOVA?KA / ENYA
KD PORTORO?

 

A2 - LARGE

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
60
380.00706
GHIZZONI MANUELA
HELL'S BUFFY / BUFFY
AGILITY CLUB LA BORA
61
191.00321
BLAŽEVIĆ ANJA
ZAELIE / ZAELIE
ZAGREBA?KI AGILITY KLUB
62
705.01674
JERMAN TINA
SHADOW OF AIRE RIGHT ON TIME / HART
KD ZAGORJE OB SAVI
63
705.01618
BERNARDONI CHIARA
GIZELA / GIZELA
KD OBALA KOPER
64
705.01649
VUČKO ZVONKO
TRUE ANGELS CONI / CONI
?KD LJUTOMER-KRI?EVCI
65
380.02127
LUCIANA IERNETTI
TESSA DI POGGIO AL TESORO / TESSA DI POGGIO AL T
AGILITY CLUB LA BORA
66
705.01268
DEKLEVA MARTINA
CHACUN A SON GOUT ANA / BABALU
?KD POSTOJNA
67
705.01724
RUTNIK MATEJA
WANDERERS OF SAINT WENDELIN BOA / BOA
KD MARIBOR
68
380.01143
MAZZOLI ELENA
ISIS DEL MULINO PRUDENZA / ISI
KD OBALA KOPER
69
705.01732
JUS GREGOR
MINI / MINI
KD PTUJ
70
380.02104
TOMADINI CLARISA
MAGGY / MAGGY
IL CANE
71
705.00991
PEČAR PETRA
SPIRIDOM HIGH VOLTAGE - AC / AC
KD AGILITY ILIRIJA
72
705.01571
ČERNE NEVENKA
AJDA PRIMO?I SLO.VOJSKA / AJDA
?KD POSTOJNA
73
380.02136
BRAIDA DESIREE
ANOUK @ THE TROUBLE STORIES / ANOUK
CINOFILIAMO
74
705.01613
RAKAR TANJA
VELVET IN THE STAR / VICKY
?KD AJDOV??INA
75
380.02803
SALIS MICHELE
SURIA / SURIA
PRIVATO
76
380.00002
PARONITTI JESSICA
ZAYA / ZAYA
A.S.D CINOFILIAMO
77
191.00566
FERK ELIZABETA
TIRTESS B'ULIX / TIRTESS B'ULIX
KOSSP ZAGREB
78
380.00013
GHIZZONI MANUELA
FATE / FATE
AGILITY CLUB LA BORA

 

A3 - SMALL

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
79
705.01575
PARUNOV NADIJA
BANZAI FLEUR NOIRE POUR BEIRA / BAN
KD PORTORO?
80
705.01499
OVEN BLAŽ
GJERULFF EAGER TO BE A FIGHTER / FIGHTER
KD DOM?ALE
81
380.02101
RUSSO RAFFAELLA
ABIGAIL / ABIGAIL
FREE DOGS TEAM PADOVA
82
705.01576
PARUNOV NADIJA
BIRA FLEUR NOIRE POUR BEIRA / BIRA
KD PORTORO?
83
380.01350
COGNI ELENA
NEWSTARWOOD LADY QUEEN / SISSI
FUORI DAL TUNNEL
84
705.00997
PETAČ SANDI
LOTI / LOTI
KD KAMNIK
85
705.01586
PIRNAR JANEZ
TAYA / TAYA
KD NAKLO
86
705.00977
PARUNOV NADIJA
JE SUIS ZANA DES CROCS MIGNONS / ZANA
KD PORTORO?

 

A3 - MEDIUM

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
87
705.01100
KOKALJ ANABELLA
PRESENTING PERFECT ZEN VON DER GRENZSAEGMUEHLE / ZEN
KD PORTORO?
88
705.01616
KOVAČ TINA
VIN DIESEL PERLA Z POLABI / IZI
KD KAMNIK
89
705.01218
BABUNSKI UGRIN
ARKOSLIGETI KOCOS ZSINDELY / ZIN
KD AGILITY ILIRIJA
90
705.01659
SPRUK FRANCE
KOVES-BERCI BETYAR ROZSA - BA / BA
KD DUPLICA
91
380.00524
QUARGNALI SARA
KORA DEI CONSORTI / KORA
MAD DOGS
92
705.01383
ŽMUC GAJA
ASHLEJ HUMULUS GENS / ASH
?KD EMONA
93
040.75818
ROSCHER MARJETA
GEROMA-NOVA'S ITA / ITA
?GV TROFAIACH/UMGEBUNG
94
705.01159
OVEN BLAŽ
MAHALO-MAKAIO VOM KARNTNERLAND / INK
KD DOM?ALE
95
705.01685
BERNARDONI CHIARA
NEMO / NEMO
KD OBALA KOPER

 

A3 - LARGE

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
96
191.00219
BLAŽEVIĆ ANJA
BUHA / BUHA
ZAGREBA?KI AGILITY KLUB
97
705.01687
KOVAČIČ RENATA
IN LAK'ECH CONNIE / CONNIE
KD NOVO MESTO
98
381.99683
PICCIN MANUELA
KITTY PRIDE / MARVEL
PRIVATO
99
705.01045
GRIL TANJA
SPIRIDOM INN / INN
KD OBALA KOPER
100
040.02603
HOFBECK UTE
LLANDDERFEL CHIPSY / CHIPSY
OERV HSV FELDKIRCHEN/GLANHO`FE
101
705.01661
KOKALJ ANABELLA
LE QUADRUPEDE LOYAL YIXPRYMA / PRYMA
KD PORTORO?
102
705.01334
KOVAČ TINA
MILOW VOM HAUSE GURTLER / ZIP
KD KAMNIK
103
380.02131
CICOGNA VALENTINA
SPIRIDOM ONE BULLET LEFT / BULLET
KD OBALA KOPER
104
705.01564
PETAČ SANDI
TIRTESS B'ARX / SHARK
KD KAMNIK
105
380.31020
GAMBA FRANCESCA
SUMMER SKY DEI MATIBLU / SKY
IL CAGNOLINO RAMPANTE A.S.D.
106
040.75918
ROSCHER MARJETA
SHAGGY TOLLER'S CELTIC DAWN / VICKY
?GV TROFAIACH/UMGEBUNG
107
380.11768
PETRAZZO OSCAR
AMY IN THE STAR / JUMA
MAD DOGS
108
380.84984
BUSTREO VALENTINA
BACCADOR DI PETRADEMONE / FIONA
FUNNY DOGS TEAM PADOVA
109
380.11421
MINATO MAURO
UMA KARUNA THURMAN KUNG FU STYLES / UMA
KD OBALA KOPER
110
705.01303
GORJAN ALENKA
VITJAN SUNDAY GLOW / VITJAN
?KD POSTOJNA
111
705.01203
SMRDELJ IVAN
OMY CERTISA / OMY
?KD POSTOJNA
112
381.29100
MOTTOLA GABRIELE
ROWENA DI PETRADEMONE / CLEO
FUNNY DOGS TEAM PADOVA
113
705.01677
KONOBELJ NATAŠA
SPIRIDOM OXY ETERNAL CRAZY / OXY
KD OBALA KOPER
114
191.00236
ŠPRAH MARIO
MAWLCH XILA / MAGGIE
KOSSP ZAGREB
115
380.07296
PACOR JLENIA
JOYFUL SUNSHINE / JOY
A.S.D CINOFILIAMO
116
705.01302
JAKOPIČ ANDREJA
ANTREYAS ANGEL BLISS JUMP / BLISS
KD DUPLICA
117
705.01768
ROBIČ ROSANA
SHADOW OF AIRE SEMPER FIDELIS / MINT
KD FIDO HRU?ICA
118
381.44517
CERNOIA GLORIA
STIC TO WACKY RACES' GANG / GAS
WRG
119
380.02118
BONAT ELISABETTA
GAS DE LUSIADOS / PEDRO
AGILITY CLUB LA BORA
120
191.00314
BLAŽEVIĆ ANJA
YAPAROOS BILLIE JEAN / JEAN
ZAGREBA?KI AGILITY KLUB
121
705.01441
KOKALJ ANABELLA
JOMGARDEN'S XUNDIVYA / DIVYA
KD PORTORO?
122
705.00963
KOVAČ TINA
WHY NOT BLACK Z KOVARNY / -
KD KAMNIK

 

AV - SMALL

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
123
380.76381
VIZINTIN CORDIANA
FABULEUSE FLOT DES MILLE ECLATS DES TOURNESOLS / FLO
A.S.D CINOFILIAMO

 

AV - LARGE

tar.t.
t.del.knj.
Ime vodnika
Ime psa
Kinoloko drutvo
124
705.01000
GORJAN ALENKA
FJODOR SETA DEL ORO / FJODOR
?KD POSTOJNA
125
380.00525
GREGORAT MONICA
NIKI / NIKI
PRIVATO

 

Navodila za e-prijave

Pomembno: prijave in odjave preko online sistema so možne do torek pred tekmo. Po torku kontaktirajte organizatorja tekme.
Za navodila o e-prijavi kliknite tukaj...

Online registration system for agility events - instructions

Important: Entries and cancellations are possible until the Tuesday before competition. After Tuesday you will have to contact organizer of competition. New teams who are not in agility base, plase fill the form and send it to Agility Commission. For instructions click here...

Prehod v višji nivo

Tekmovalec mora zaradi ažuriranja baze podatkov sporočiti Komisiji za agility na e-mail (agility.komisija@gmail.com) spremembo nivoja. Sporočilo mora vsebovati številko delovne knjižice, datum prestopa, ter ime sodnika/ce, ki je potrdil/a prestop.

Ažuriranje podatkov

Tekmovalce naprošamo, da vse spremembe, kot so: sprememba osebnih podatkov, prehod psa iz nižjega v višji nivo, menjava kluba/društva za katerega tekmujete, številke neaktivnih delovnih knjižic, obvestite Komisijo za agility na e-mail (agility.komisija@gmail.com)

NOVICE IN URADNA OBVESTILA
18.03.2020Pomembno obvestilo - Korona virus
11.03.2020ŠKD Emona - 4.4.2020
19.02.2020Agility tekma v organizaciji ASD Agility Club La Bora dne 14-15.3.2020 je odpovedana.
12.12.2019Žalostna vest
20.11.2019ŠKD Postojna - 2. Zimski Pokal - pomembno obvestilo
15.11.2019Neuradni koledar agility tekem v 2020.
17.10.2019Pojasnilo o rezultatih v A3 Medium
14.10.2019Pojasnilo o rezultatih v Kopru
14.10.2019Zahvala
15.09.2019Prijave za organizacijo tekem v sezoni 2020
15.07.2019Iva Kos z Jacky Evropska podprvakinja v mediumu U15
15.07.2019Dopust KZS od 5.8.2019 do 16.8.2018
28.06.2019Razpis za organizacijo kvalifikacijskih tekem sezone 2020
20.06.2019Razpis za pomočnika vodje reprezentance
14.06.20192. KVALIFIKACIJSKI VIKEND - razpored tehnične ekipe
07.06.20192. Kvalifikacijski vikend 15/16.6.2019 - PRIJAVE ODPRTE DO 12.6.2019 do 23.59h
05.06.2019Obvestilo - KD Zagorje 8.6.2019
04.06.2019Obvestilo - dostop do prireditvenega prostora Ježica in parkiranje
02.06.2019Obvestilo !
29.05.20191. KVALIFIKACIJSKI VIKEND
23.05.20191. KVALIFIKACIJSKI VIKEND - razpored tehnične ekipe
20.05.20191. Kvalifikacijski vikend 25/26.5.2019 - PRIJAVE ODPRTE DO 22.5.2019 do 23.59h
17.05.2019EVROPSKO PRVENSTVO ZA JUNIORJE 2019
14.05.2019EVROPSKO PRVENSTVO ZA JUNIORJE 2019
08.05.20193. Državno prvenstvo za juniorje 2019
18.04.20191. Kvalifikacijski vikend 25/26.5.2019
18.04.2019Dodatni tek agility tek na kvalifikacijah v soboto 25.5.2019 in 15.6.2019
09.04.2019Kvalifikacije EO in SP 2019
04.04.2019Opravičilo KZA in KD Zreče
14.01.2019Online prijave na agility tekmovanja 2019
06.12.2018Uradni seznam tekem sezone 2019
28.11.2018Neuraden seznam tekem sezone 2019
19.11.2018Merjenje Large psov
05.10.2018Small ekipa svetovni podprvaki podprvaki
27.09.2018Naši tekmovalci na svetovnem prvenstvu
11.09.2018Rok prijav za organizacijo tekem v sezoni 2019 je podaljšan
05.09.2018Prijave za organizacijo tekem v sezoni 2019
29.07.2018Evropska prvakinja in podprvak EO 2018
29.07.2018Uspehi naših tekmovalcev na EO 2018
14.07.2018Žalostna vest