Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in njenih funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih in nastavitvah...

Sodniki in pripravniki

Po sklepu zbora sodnikov za agility so na listo aktivnih sodnikov uvrščeni sodniki za agility, ki so v pretekli sezoni odsodili najmanj eno tekmovanje v agilityju. Sodnik, ki ni sodil v eni tekmovalni sezoni, mora opraviti dve strokovni izpopolnjevanji pri aktivnem sodniku, ki je sodil v pretekli sezoni. Za vsako dodatno leto nesojenja, se doda še po eno strokovno izpopolnjevanje. Brez teh dodatnih pogojev sodnik ne more soditi na tekmah v agilityju.

Aktivni sodniki

Blaž Oven

mednarodni sodnik
 Podsmreka 65a, 1356 Dobrova
  • Email:  oven.blaz@gmail.com

Silvester Škerget

mednarodni sodnik
Sagadinova 1, 2250 Ptuj
e-mail: silvester.skerget@siol.net

Cvetka Gorjan

mednarodna sodnica
Pod vinogradi 31, 5250 Solkan
e-mail: gorjan.cvetka@gmail.com

Zlatko Gorjan

mednarodni sodnik
Pod vinogradi 31, 5250 Solkan
e-mail: zlatko.gorjan@gmail.com

Mirja Lapanja

mednarodna sodnica
Marice Kovačeve 19, 1000 Ljubljana
e-mail: mirja.lapanja@gmail.com

Ivana Kirik

mednarodna sodnica
Hočevje 84, 1301 Krka
e-mail: ivana.kirik@gmail.com

Darja Pezdirc

mednarodna sodnica
Goriče 49a, 4204 Golnik
e-mail: darja.pezdirc@gmail.com

Anabella Kokalj

mednarodna sodnica
Kalce 30a, 1370 Logatec
e-mail: anabella.kokalj@kabelnet.net

Polona Peršuh

mednarodna sodnica
Bolgarska 2, 2000 Maribor
e-mail: polona.persuh@gmail.com

Matej Čuček

mednarodni sodnik
e-mail: mcucekm@gmail.com

Manca Mikec

mednarodna sodnica
e-mail: manca.mikec@siol.net

Eva Pirc

državna sodnica
Ferberjeva 16, 1000 Ljubljana
e-mail:eva_pirc@hotmail.com

Tjaša Gregorič

državna sodnica
Majde Vrhovnikove 2, 1000 Ljubljana
e-mail:gregor.tjasa@gmail.com

Neaktivni sodniki

Miroslav Zidar

Pot za Bistrico 19, 1230 Domžale
e-mail: saz@siol.net

Sodniški pripravniki


 

Navodila za e-prijave

Pomembno: prijave in odjave preko online sistema so možne do torek pred tekmo. Po torku kontaktirajte organizatorja tekme.
Za navodila o e-prijavi kliknite tukaj...

Online registration system for agility events - instructions

Important: Entries and cancellations are possible until the Tuesday before competition. After Tuesday you will have to contact organizer of competition. New teams who are not in agility base, plase fill the form and send it to Agility Commission. For instructions click here...

Prehod v višji nivo

Tekmovalec mora zaradi ažuriranja baze podatkov sporočiti Komisiji za agility na e-mail (agility.komisija@gmail.com) spremembo nivoja. Sporočilo mora vsebovati številko delovne knjižice, datum prestopa, ter ime sodnika/ce, ki je potrdil/a prestop.

Ažuriranje podatkov

Tekmovalce naprošamo, da vse spremembe, kot so: sprememba osebnih podatkov, prehod psa iz nižjega v višji nivo, menjava kluba/društva za katerega tekmujete, številke neaktivnih delovnih knjižic, obvestite Komisijo za agility na e-mail (agility.komisija@gmail.com)